KOMUNIKAT

KOMUNIKAT

      Jest nam niezmiernie miło zakomunikować, że rodziny zainteresowane spopieleniem ciała osoby zmarłej mogą skorzystać bezpośrednio z usługi kremacji, organizowanej przez nasz Dom Pogrzebowy. Obecnie dysponujemy nowoczesnym piecem kremacyjnym, spełniającym wszystkie wymogi i standardy. Zastosowana technologia jest całkowicie bezpieczna dla środowiska i nieuciążliwa dla otoczenia a proces spalania zwłok odbywa się w temperaturze ponad tysiąca stopni Celsjusza w szczelnie zamkniętej komorze. Niebawem w naszym zakładzie zamontowane zostaną kamery i bliscy zmarłego, siedząc w specjalnie przygotowanym pokoju, będą mogli oglądać, jak ciało trafia do pieca. Częściowe środki pozyskano za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania PONIDZIE. 

      Ponadto zajmujemy się spopielaniem zarówno zwłok, jak i szczątków osób zmarłych a ponad to dysponujemy salą pożegnań, w której można zorganizować dowolną ceremonię obrządku religijnego, zgodnego z wyznaniem oraz święcką z udziałem Mistrza Ceremonii Pogrzebowej. W ofercie mamy zarówno trumny, przystosowane do kremacji, jak również szeroki wybór urn.

      Więcej informacji uzyskacie Państwo w naszej zakładce z aktualną ofertą KREMACJI. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.