Dom Pogrzebowy "Ostrowieccy KLEPSYDRA"

Dom Pogrzebowy "Ostrowieccy KLEPSYDRA"

      Śmierć bliskich nam osób zawsze jest przepełniona smutkiem i bólem. Jako, że na co dzień mamy do czynienia z ludzką tragedią to doskonale znamy powyższe sytuacje i za każdym razem zdajemy sobie sprawę jak ciężki jest to okres i jak wielki ból przepełnia Państwa serca.

      Nasz Dom Pogrzebowy istnieje od 1989 roku. 30 lat jesteśmy z Państwem w trudnych chwilach. Jesteśmy Firmą rodzinną, która na przestrzeni lat swojej działalności rozwija się, aby sprostać Państwa wymaganiom. Nasi pracownicy posiadają certyfikaty szkoleń specjalistycznych w branży pogrzebowej i są Państwu w stanie zaoferować poradę oraz wsparcie w trudnym dla Państwa okresie zorganizowania pochówku osoby zmarłej. Jesteśmy dyspozycyjni przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Działamy głównie na terenie miasta Pińczów i powiatu Pińczowskiego jednak przyjmujemy również zlecenia Klientów i organizujemy pogrzeby na terenie całego kraju. Nasz zakład posiada dobrze przygotowane zaplecze techniczne umożliwiające przechowanie oraz przygotowanie zmarłych do przeprowadzenia pogrzebu. Dzięki swojemu zaangażowaniu na przełomie lat zyskaliśmy opinię firmy rzetelnej oraz solidnej, obdarzonej dużym zaufaniem licznych, naszych Klientów.

      Ponadto czujemy się zobowiązani do dbania o godność wykonywanego zawodu, przestrzegania norm moralnych i etycznych, szacunku dla praw zmarłego i jego rodziny bez względu na płeć zmarłego, rasę, narodowość, wyznanie religijne, przynależność społeczną, sytuację materialną i inne uwarunkowania. Załatwiamy szybko i sprawnie wszelkie formalności związane z organizacją pogrzebu jak i zasiłku m.in. z ZUS, KRUS, MSWiA i SW.